Friday, August 15, 2008

Bits Du Jour ile %56 AntiLogger indirimi!

16 Temmuzda Zemana AntiLogger’ın Bits Du Jour’da promasyona gireceğini sizlere duyurmaktan kıvanç duymaktayız.

Bits Du Jour günün büyük hediyesi olarak, 16 Ağustos Salı günü Zemana Antilogger’ı inanılmaz bir indirim ile sadece 17.77$’ a sizlere sunuyor olacak. Ürünün normal satış fiyatı 39.50$’dır. Ailenizde ve arkadaşlarınızda AntiLogger ile ilgilenenler varsa mutlaka bu inanılmaz indirimle 16 Ağustos’ta http://www.bitsdujour.com/ web sitesini ziyaret ederek Zemana Antilogger’ı sadece 17.77$ fiyatıyla alabileceklerini bildiriniz. Bu ve benzeri indirimleri çok sık sizlere sunmamız mümkün olmamaktadır. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye diyoruz.
.
İndirimimiz Bits Du Jour’da sadece tek bir gün için yapılacaktır. Eğer şuan http://www.bitsdujour.com/ web sitesini ziyaret ederseniz;"hatırlat bana" butonuna basabilir, böylelikle büyük indirimi kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz.
.
.
We're excited to announce that Zemana Ltd. will soon be featuring Zemana AntiLogger on Bits du Jour, a 'deal-of-the-day' website that offers fantastic, one-time discounts on a variety of great products. Bits du Jour will be offering Zemana AntiLogger on Saturday 16 August, 2008 at the dramatically reduced price of $17.77. The normal purchase price for Zemana AntiLogger is $39.50! If you have any friends or family members who might be interested in Zemana AntiLogger please let them know about this sale. We can't afford to offer this kind of discount often, and it will only be available on Bits du Jour for a single day. Just tell them to visit http://www.bitsdujour.com on Saturday 16 August, 2008 to get Zemana AntiLogger for $17.77. If you visit http://www.bitsdujour.com right now you can click the 'Nofity Me' button and you'll be sure not to miss the deal!2 comments:

  1. Daha bir hafta olmadı 20'li paket aldık 458 ytl verdik şimdi ise 206 ytl. Haksızlık olmuyormu!!!!?

    ReplyDelete
  2. Sayın Kullanıcımız,
    Sözkonusu promasyon 1 günlüğüne Bitsdujour işbirliği ile yapılmıştır. Bu tür promasyonlar zaman zaman yapılabilmektedir. Bunu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

    Saygılarımızla

    ReplyDelete