Wednesday, April 1, 2009

TrialPay ile Zemana AntiLogger’ı 1 yıl ücretsiz kullanın

TrialPay sayesinde Zemana Antilogger`ın ÜCRETSİZ lisanslı full versiyonuna hemen sahip olabilirsiniz!

Ücretsiz AntiLogger’a nasıl sahip olurum?
1.TrialPay ortağı servislerden birisine üye olun
2.TrialPay tarafından sunulan ürünlerden birini alın.
3.Zemana AntiLogger`ın a ücretsiz 1 yıllık lisansına sahip olursunuz..

TrialPay’da ne tür içerikler var ve fiyatları nedir?
TrialPay, içerisinde kaliteli alışveriş siteleri, online müzik ve hatta çocuklara özel siteleri kapsayan binlerce içerik sunar.
Bir kredi kartı ile üye oluyorsunuz. Sonrasında indirimli otomobiller, makyaj malzemeleri, ev eşyaları, kitaplar, oyuncaklar, herhangi bir hizmetin ücretsiz deneme üyelikleri ve çok çok daha fazlasını sahip olabiliyorsunuz.

İçerikler yaşadığınız ülkeye göre değişebilmektedir. Şu anda ABD için dünyanın diğer bölgelerine oranla önemli ölçüde daha fazla içerik bulunmaktatır. İçerik sayısı her ülkede hızla artmaktadır.

AntiLogger’ı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
TrialPay da alışveriş yaparken ücretsiz promosyon olarak AntiLogger’ı seçtiyseniz, alış verişinizi bitirdikten sonra TrialPay size e-posta ile bir lisans anahtarı gönderir. Yazılımı web sitemizden hemen indirip gönderilen lisans anahtarı ile lisanslayabilirsiniz.

Destek:
TrialPay kendi platformundaki her işlemin neticesini garanti eder, bu sebeple de herhangi bir problem yaşarsanız lütfen bizimle (ya da kendileriyle) iletişime geçiniz.

Sizde yazılım üreticisi iseniz TrialPay'a buradan üye olabilirsiniz.

TrialPay Referral Program2 comments:

  1. Daha detayli anlatabilirmisiniz

    ReplyDelete
  2. Thanks for sharing nice information with us. i like your post and all you share with us is uptodate and quite informative, i would like to bookmark the page so i can come here again to read you, as you have done a wonderful job. try this web-site

    ReplyDelete