Monday, June 8, 2009

Değişen tehditler

Burada okuduğum haberde AVG’den Thomson “Ana savunma hattı olan antivirüs tarayıcısının günü geçti… ancak birçok kişi bunun hala farkında değil,” diyor. AVG, sadece geçen yıl antivirüs motoruna 650 binin üzerinde imza ekledi. “Her gün 20 bin ila 30 bin arasında değişmez binary örnekleri var. Kötü niyetliler antivirusu mağlup etmesini biliyorlar.

Virüs bulma işlemi üzerine odaklanan testlerin, anti-malware çözümünün değerlendirilmesinde tamamen yararsız olduğunu da belirtmekte fayda var. Günümüzde sunucu taraflı polimorfik malware’leri engellemek, geleneksel antivirüs motorları için imkânsız hale geldi. Zemana AntiLogger Protection, malware salgınının en erken anlarında ve her bir yeni şeklinin ortaya çıkışında korumaya geçerek sıradan antivirüs teknolojisine bütünleyici bir kalkan sağliyor.


Sunucu taraflı polimorfik malware? AV motorlarının korkulu rüyası olan bu sistem üzerine uzun bir blog yazacağım.6 comments:

 1. Yazınızı merakla bekliyorum...

  ReplyDelete
 2. Sunucu taraflı polimorfik malware nedir.Bunun ile ilgili açıklamalarınızı bekliyorum.

  ReplyDelete
 3. Agency can not be eliminated have actually ended up being https://liteblue.me The Employee ID which you get when you join the organization.

  ReplyDelete
 4. This application will certainly offer you great deals of enjoyable http://sumdoglogin.me If you encounter any kind of trouble regarding Sumdog.

  ReplyDelete
 5. Technology plays a vital role in every area in traditional manual method. adp login For the firm workforce began to enhance its subsidiaries around the world.

  ReplyDelete

 6. Liteblue is the official employee login portal of the United States Postal Service.
  liteblue

  ReplyDelete