Monday, June 29, 2009

Zemana AntiLogger ,Turkcell Mobile ile Cebinizde

Zemana Ltd. olarak, ürünümüz AntiLogger’ın tek SMS ile satın alınmasını sağlayan, Turkcell Mobil ödeme hizmetini başlatmış bulunmaktayız.

Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız, ( kontörlü veya faturalı fark etmez ) geçici süreliğine yaptığımız kampanyamızdan faydalanarak, AntİLogger’a tek SMS ile 24 TL yerine, 12 TL / 80 kontör ödeyerek sahip olabilirsiniz.

SMS ile ödeme yapmanın faydaları:
· % 50 indirimle 24 TL yerine, 12 TL / 80 kontör
· Lisans anahtarı, anında cebinizde
· Faturalı veya kontörlü hat fark etmez
· Kredi kartı gerekmez
· Kayıt yok, abonelik yok, bekleme yok

Hemen Tıkla! SMS ile Satın Al!

Bu hizmetten sadece Turkcell faturalı ve kontörlü hat sahipleri faydalanabilir.
Ödemeniz Turkcell Mobil Ödeme ile alınacak olup Turkcell faturanıza yansıtılacaktır.
Fiyatlar, KDV ve özel iletişim vergisinden muaftır.5 comments:

 1. Güzel bir sistem. Yeni bir çıkış noktası olacak düşüncesindeyim.

  ReplyDelete
 2. Grafiker olmamdan dolayı x64 bit işlemci ve os kullanmak durumundayım ve sürekli internete çıkmam gerektiğinden programınızı kullanmak istiyorum ancak platformumu desteklemediğinden programınızı kullanamıyorum. Acaba ne zaman x64 desteği sağlayacaksınız?

  ReplyDelete
 3. Yetkililerin vereceği cevap kadar doğrucu bir yaklaşım olmayacaktır ancak x64 tabanlı sistemlerde microsoftun KPP (Kernel Patch Protect) adını verdiği ve işletim sisteminin alt düzey veri yapılarında değişiklik yapılmasını engelleyen bir mekanizma bulunuyor. Bilindiği gibi anti-rootkit bazlı yazılımlar sınırsız process işlem yeteneği için kernel taraflı kullanılan ve bu yapılardan olan ssdt'yi hook ediyor.

  Ancak Microsoft kendilerine istenilen erişim ve programın amacını ifade eden terimlerle başvurulması takdirdinde New Api adını verdikleri yeni fonksiyon kümeleri ile yasal yazılım firmalarının bu işlemi yeniden ama microsoftun dikte ettiği yolla yapılabilmesine olanak sağlıyacaklarını belirtiyor. Bu da hangi firmanın işine gelir ayrı bir muamma. Çünkü malumdur ki zararlı üreticileri zaten hep bu dikte edilen sınırları aşarak sistemlere zarar veriyorlar.

  Umarım önümüzdeki süreçte bu karmaşık durum çözülür ve kim neyi nasıl yazacağına yine kendisi karar verir.
  http://kernelturk.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. @Varol AKSOY
  Bizde teakolik.com sayesinde ogrendik ve cok benimsedik ona burdan tekrar tesekkuru borc biliriz.

  @Adsiz
  Ibrahim Bey x64 konusunda cevap yazmis, buna ek olarak Microsoft henuz yeterli SDK'yi cikarmadi ancak ciktiginda bunu Guvenlik programi ureticileri ile paylasicak ve sadece izin verdigi VeriSign sertifikali programlar bu ozellikleri PatchGuaard'a takilmadan kullanabilicek ins.

  Bu nedenle henuz x64 uizerinde proaktif savunma mumkun degildir bunu yaptigini soyleyen firmalar da tamamen marketing calismasi yapiyorlar :). Ancak Firewall ve IS AntiLogger modulu olmadan 64bit uzerinde calisacak.

  @İbrahim Akgül
  Bilgilendirmen icin tesekkur ederiz.

  ReplyDelete
 5. Hayırlı olsun. Umarım başarılı bir adım olacaktır.

  ReplyDelete