Thursday, March 11, 2010

Zemana Extreme Leak Test Runner









Yeni bir simulasyon aracı geliştirdik. Bu aracın kendisi direk bir Leak Test değil ancak diğer Leak Tesler ile kullanıldığında, ilgi teslerin güvenlik programlarınca yakalanmasını güçleştiriyor.

Örneğin bu araç ile AKLT testini başlatırsanız, görüceksinizki, AKLT'yi daha önceden yakalayabilen bir çok HIPS(Anti Keylogger etc.) bu şekilde yakalıyamıyacak.

NOT: Program özellikle Windows XP için optimize edildi. Vista ve Windows 7'de çalışabiliyor ancak XP'de olduğu kadar iyi sonuç vermiyor bu yüzden testlerinizi XP üzerinde yapmanızı tavsiye ederiz.

Programın çalışmasını kısaca özetlemek gerekirse; çalıştırdığı programın orjinal yolunu microsoft imzalı bir dosya gibi gösteriyor, bu da bir çok HIPS programını yanıltıyor.

Programı, bizim kendi simülasyon teslerimiz ile de deneyebilirsiniz.
AntiLogger 1.1.2.416 (30.06.2008) sürümden beri bu tür saldırıları onliyebiliyor.

DOWNLOAD

We would like to present to you a new leak test tool called Zemana Extreme Leak Test Runner.
This tool itself is not a leak tester, instead it makes your favorite leak tester to be harder to detect by security solutions. Currently, full functionality is available only on XP. It also runs on Vista and Windows7 but with some limitations. For best results, you must test it on XP systems. Later we will release full functional version for Vista and Windows7. You can use this tool with our leak tests, AKLT or any other tests.


1 comment:

  1. uygulamalara microsoft sertifikası ekleyen araçlar görmüştüm çin kaynaklı forumlarda ama sizin yöntem de güzelmiş

    ReplyDelete