Wednesday, March 17, 2010

Zemana - SoftPedia Ortaklığı ile AntiLogger Hediye
Crack kullanımın azaltmak ve aynı zamanda marka bilinirliğimizi arttırmak için dunyaca ünlü Softpedia ile bir anlaşma yaptık. Bu anlaşma kapsamında, Zemana AntiLogger 1 hafta boyunca 1 yıllık ücretsiz olarak kullanıcılara hediye ediliyor.

Yaptığımız anlaşmada, Softpedia, sitede heryerde dönenecek bir baner koydu, ve bu zaman zarfında, haftanın en iyilerinde birinci sırıya Zemana AntiLogger'i aldı ve ek olarak çok olumlu ve derin bir değerlendirme yazısı yazıp en üstte tuttu.

Aynı zamanda binlerce sitede ilgili promasyon yayınlandı ve neredeyse mevcut kullanıcılarımızın yarısı kadar bir download gerçekleşti.

Softpedia'nin hitlerinin çok iyi olduğunu tahmin ediyorduk ancak bükadarını beklemiyorduk. Romanialı download sitesi bizi çok şaşırttı!!!

Bu ortaklıkta Softpedia'nın ne kazancı var diye soruyorsunuzdur? Tüm bu download'lardan geri dönecek satışlarda %50 ortaklığı var :)

Umarız illegal kullanımının bir nebze olsada bu şekilde önüne geçmiş oluruz.

Kampanyanın bugün son günü, geç kalmadan ücretsiz sürümü indirebilirsiniz.


2 comments:

 1. Tebrik ederim, gerçekten güzel bir haber. Softpedia kullanıcılarından ~1.800'e yakın kişide yazılan o makaleyi okumuş. Gurur verici.

  Benimde betatester anlaşmamız bittiği için; betatester versiyonum sona ermişti. Şuan softpedia lisansı ile tekrar indirdim.

  Ana ekranda gözüme çarpan ilk şey;
  Kuşkusuz Softpedia reklamı oldu.
  Ayrıca;
  Bu, Zemana-Softpedia "2010" anlaşması ile gelen sürüm; AntiLogger 1.9.2.172 (Friday, March 05, 2010) tarihli yazılımdır. Yeni versiyonlar çıktıkça güncelleştirilebilir.
  Fakat ana pencerede ise;

  "Copyright © 2009 Zemana Ltd. Her hakkı saklıdır."

  Yazıyor :)
  Belki bir "hata" bile denilemez ama yinede size ve kullanıcılara bahsetmek istedim, bilginiz olsun...

  Saygılar,
  -Orkan ARIKAN

  ReplyDelete
 2. Orkan Bey, dedektif gibisiniz, gozunuzden hicbirsey kacmiyor. Bildirim icin tesekkur ederiz

  ReplyDelete