Tuesday, March 2, 2010

Zemana V8 Supercars on Clipsal 500

Her sene Avustralya da düzenlenen ve dünyaca ilgi gören Clipsal 500 yarışmasında, 2 tane V8 Supercar Ford marka araba, Zemana Australia logoları ile dizayn edilecek. Assağıdaki resimde maket resimlerini görebilirsiniz. Yarışlar 10-14 mart arası olacak, Avustralya da bulunan okurlarımız varsa bize email atın , ilk 3 email atana Gold Zone tirubununden bilet hediye. Arabalar şu anda giydiriliyor ve piste çıktıklarında gerçek resimlerini sizlerle paylaşacağız.

6 comments:

 1. Arabayı Rize'li bir pilot sürecek herhalde. Baksanıza camlara 53 numarasını yapıştırmış. :)

  Arabada Zemana logosu güzel duruyor ancak şahsi kanaatim Zemana logosunda biraz iyileştirmeler yapmak gerekir. Z harfini çevreleyen kalkanın üst kısmı pek hoş durmuyor. Zarar görmüş havası var. (Sanki üst kısmına manevela sokulmuşta üste kaldırılmış gibi duruyor.) Alttan ve üstten biraz daha birleştirilirse, daha güzel duracak gibi.

  Yarışta başarılar.

  ReplyDelete
 2. Merhaba Abbas,

  Pilot, Rizeli degil ben olacagim dermisim :) saka bi tarafa, degil pilot olarak ,misafir olarak dahi almiyorlar arabaya cunku araba araba degil roket ve herhan gocebilirsin :)

  53 numara temsili olarak makete cizilmis ancak gercek numaralar 58 ve 59 olacak, arabalar ise birbirinin ayni ve pilotlarida kardes (Drew Russell , Aaren Russel).

  Insallah kazanacagiz ...

  ReplyDelete
 3. İnşallah. Acaba yarışları online olarak takip etme imkânımız olacak mı?

  ReplyDelete
 4. Bu makinalardan birinin kokpitinde Antalyalı biri olsa kazanma garantisi olabilirdi ama madem pilotları var, yarıştan sonra arabayı alsam da yeterli olur :)

  ReplyDelete
 5. Sifreli bir TV kanalinda yayinlaniyor, ayni bizde maclarda oldugu gibi. Ama yarışı cekip yayinliyacagiz.

  ReplyDelete