Wednesday, May 26, 2010

Zemana - Commtouch Teknoloji Ortaklığı

Anti-Spam, Anti-Phishing ve Content Filtering konularında endüstri lideri olan Commtouch ile teknolojik işbirliği gerçekleştirdik. İşbirliği kapsamında, Zemana Internet Security ve Zemana Endpoint Protection, aşşağıdaki Commtouch teknolojilerini kullanacak.

Anti-Spam, Zero-Hour ™
Zero-Hour™ Virus Outbreak Protection
GlobalView™ URL Filtering
GlobalView™ Anti-Phishing
GlobalView™ Zombie Intelligence Service

Belki Commtouch ismini duymayanlarız olabilir ancak kullandığınız AntiVirüsler'den tutunda ISP'nize ,mail servis sağlayıcılarınıza kadar bir çok yerde Commtouch teknolojilerini kullanıyorsunuz.

Commtouch teknolojileri ile Anti-Spam ve Content Filtering alt yapısını oluşturan firmalara örnek verirsek; 3Com, Check Point, F-Secure, NETGEAR, Nexus, Panda ,WatchGuard, G-Data ve daha bir çok lider yabancı şireketin yanında Türkiyeden bile MYNET'i sayabiliriz.

Kısaca, Commtouch 1991'den beri 40 milyonun üzerinde müşterisi ile Internetin Anti-Spam omurgasını oluşturuyor. Zemana iş geliştirme müdürümüz Velislav Daskalov şöyle diyor "Alanında, Commtouch'a rakip olacak başka bir firma olmadığı için kararımızı çok kolay verdik."

Basın bültenini okumak için tıklayınız.


6 comments:

 1. Firewallda ilk baktığım özellik web/content filter. Zemana bu teknolojiyi daha ilk firewall versiyonu ile sunmaya başlayacak. Ee bu harika bir haber :)

  ReplyDelete
 2. @Teakolik
  Hocam saol, uzun zamandan beri yoksun ozlettin kendini.

  @Enterprise ..
  Bu ozellik malesef Personal Firewall'da olmayabilir ama senin IS kullanicimiz olacagina inaniyorum ve onda bu ozellik olacak.

  ReplyDelete
 3. Önce Sunbelt sonra Commtouch . Bunlar güzel gelişmeler. Meyveler ni zaman toplanacak. Yazılımlar için bir çıkış tarihi var mı?

  ReplyDelete
 4. Zemana internet security için bir tarih versenizde bizi meraktan çatlatmasanız ? Birde zemana i.s. vipre antivirus ve antispyware motorunu kullanacak değilmi ?

  ReplyDelete
 5. The software application functions quick to offer individuals just what they desire quickly. popcorntimes For individuals that are utilizing Mac rather than Windows.

  ReplyDelete