Monday, September 20, 2010

Zemana Online bayileri 2000’i geçti

E-Ticaret işlemlerimiz için anlaşmalı olduğumuz Plimus Inc. ,Zemana AntiLogger’i, %65 gibi uçuk bir komisyon ile tüm bayi kanallarına mailing yaptı. Aynı zamanda twitter ve diğer sosyal media kanallarından bu haberi paylaştı. Bunun yanında most popular software sayfalarında, bizi ilk sayfada tuttu ve bunun sonucunda exclusive distribütör sözleşmemiz olmayan ülkelerden, 2000’nin üzerinde bayimiz oldu ve bu sayı halan artmaya devam ediyor.

bayiler
(Toplamdaki online bayi sayimiz 2:56 PM 9/20/2010)


bayiler2 
(Bayilerin gorebildigi Most Popular software sayfasi)

İş geliştirme takımımızı tebrik eder ve Plimus’a teşekkür ederiz.

Sizde online bayimiz olmak istiyorsanız buradan ücretsiz üye olup AntiLogger’i web sayfanızdan satmaya başlıyabilirsiniz. (Simdi kaydolursanız %65 komisyon veriyoruz)

Zemana bayilik sistemi nasıl çalışır? Müşterilerin nereden geldiği nasıl tespit ediliyor?
Zemana bayilik sistemine üye olduğunuzda size bir bayi kodu veriyoruz. Daha sonra, size web sitenize koymanız için verilecek Zemana linkinin içerisinde bu bayi kodu da yer alıyor. Kullanıcı bu linke tıklayarak ürün satın almaya çalıştığında size verilen bayi kodunu da içerisinde barındıran link yardımıyla kullanıcının sizden geldiği anlaşılarak komisyonunuz hesabınıza ilave edilecektir. Ayrıca kullanıcı sizin sayfanızdan bize yönlendiğinde kullanıcının bilgisayarına sizi tanımlamamıza yarayacak cookie yerleştiriyoruz. Bu cookie 1 yıl süre ile geçerli olacaktır. Böylece kullanıcı sizden yönlendiği zaman satın alma işleminden vazgeçse ve 1 yıl içerisinde direk bizim sayfamız üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmek istese dahi sizden geldiğini kabul ederek komisyonunuzu hesabınıza ilave edeceğiz.
Bayilik Sistemi hakkında Sıkça Sorulan Sorular için tıklayınız.
2 comments:

  1. Maşallah. Allah yolunuzu açık etsin.

    Zemana Internet Security ve Zemana Antivirus konusunda bir gelişme var mı acaba?

    ReplyDelete
  2. Tesekkurler Abbas, insallah 2010 Q4'un sonuna x64 destegi ile beraber :)

    ReplyDelete