Tuesday, November 30, 2010

VSRevo Group - Zemana Partnership

Revo Uninstaller uygulamasını neredeyse herkes bir kere kullanmıştır. Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamanın mühendislerinin Türk olduğunu biliyormuydunuz? Bizde yakın zamana kadar bu uygulamayı sık sık kullandığımız halde bilmiyorduk ve şans eseri VSRevo Group’un Bulgaristan merkezli ve ekibinin de Türk olduğunu öğrendik ve kendileri ile irtibata geçtik, işbirliği fırsatlarını değerlendirdik ve ilk adım olarak Revo Uninstaller üzerine AntiLogger butonu koyarak başladık ve bu butona inanılmaz derecede click’ler gelmeye ve trafik yağmaya başladı.

Bu arkadaşlar, lügattaki uninstall kelimesini resmen REVO olarak değiştirmişler, gurur verici. İleride bizde AntiLogger’a REVO modülleri koyarız inşallah.

revo-zemana
5 comments:

 1. Daha önce kullanmıştım bu programı. Bir programı kendi uninstall seçeneğiyle sistemden kaldırdığımız zaman özellikle Registry'de yine de bazı kalıntılar kalıyor. Bu programla bu kalıntılar da tamamen siliniyor.

  Programın sitesinden 1.90 versiyonunu indirdim ama arayüzde Zemana ikonunu göremedim. Acaba ücretli olan Pro versiyonunu mu yüklememiz gerekiyor.

  ReplyDelete
 2. Merhaba Abbas,

  Evet program harika.

  Program ilk acildiginda, AntiLogger butonunun resmini linkini vs internetten aliyor ve birdahaki acildiginda gosteriyor yani programi bir iki kere acip kapatirsan gorebilirsin.

  Bunu yapmalarindaki amac tam guncelleme olmadan butonu degistirebilmek sanirsam cunku her guncellemede en az 4-5TB trafik harciyorlardir.

  ReplyDelete
 3. Anladım. Bu arada program için verdiğiniz linkte problem var. O siteye yönlendirmiyor.

  ReplyDelete
 4. Erkan Bey bundan önceki konuda 64 bit zemana hakkında açıklama yapacağım demiştiniz ? Ne zaman yayınlayacaksınız merakla bekliyoruz

  ReplyDelete
 5. Androdumpper is functioning like beauty if it linked however it is taking fucking entire someday androdumpperr Androdumpper application hack just no AP Vendor wifi.

  ReplyDelete