Friday, November 19, 2010

Zemana, SoftCity Café’de Haftanın Yazılımı Seçildi

Yazılım firmalarının yakından tanıdığı, Avanquest Software tarafından geliştirilen SoftCity’de bu haftanın yazılımı, Zemana AntiLogger oldu ve 48 saat boyunca tüm kullanıcılarına %55 indirim ile veriliyor.  Thanks guys!

zemana-softcity


4 comments:

 1. Helal olsun. Internet Security ne zaman çıkacak acaba?

  ReplyDelete
 2. 64 bit windows 7 kullanıcısıyım
  kaspersky internet security kullanmaktayım
  zemana yı önceden kullanmış (32 bit os )çok beğenmiştim ancak 64 bit desteği yoktu
  son versiyon ile gelen destek
  zemana yı 64 bit sistemim için de kullanmamı sağlamalı mı acaba?
  yoksa diğer başlıkta yazdığı gibi sadece internet security yeterli olacak mıdır?

  ReplyDelete
 3. Merhaba Erkan Bey 2 yıllık zemana kullanıcısı olarak bu yazıyı yazarken size ve sizin temsil ettiğiniz zemana firmasına çok kızgınım.64 bit desteğini bu son sürümde vermişşiniz ama 64 bit desteği sadece programın işletim sisteminde çalışabilmesimidir anlamadım.Hem sizin hemde spyshelter firmasının test yazılımını denedim ama zemana bu testlerin bir tanesine bile uyarı vermedi.Spyshelter test programı ile ses kaydettim cayır cayır kayıt yaptı.Sizin programın ana ekranında da tüm korumalar aktif görünüyor fakat korumuyor.Bence basit 64 bit desteği yerine sadece çalışıyor yazın.Bu arada sözüm 32 bit sürümüne değil programın bu sürümü harika ama 64 bit sürümü yerlerde sürünüyor.Cesaret edip bunu yayınlarmısınız bilmem ama inşallah yeni güncelleme ile bu sorunları ortadan kaldırırsınız.

  ReplyDelete
 4. x64 konusunda detayli bir blog yazacagim, neden x64 destegi eklendi? Hangi bolgeleri koruyor? vs. Bu zaman zarfinda yorumlarinizda kirici olmassaniz sevinirim.

  ReplyDelete