Friday, January 14, 2011

Zemana AntiLogger x64 - AntiKeylogger Module

x64 üzerinde sezgisel korumalarımızı bir bir bitirmeye başladık, bunlardan ilki Anti-SSL idi şimdi ise AntiKeylogger modülünü x64 üzerinde aktif ettik, isteyenler beta sürümü (1.9.2.500) buradan indirebilirler.

Ar-Ge’lerimiz gösteriyorki 1-2 ay içinde tüm sezgisel modüllerimiz tam olarak x64 sistemlerde çalışacak.
Bunu yaparken hiç ring3 kod kullanmadığımızı ve PatchGuard’a dokunmadığımızı belirtmek isteriz.

Not: Beta versiyon ürünler, kusursuz değildirler. Bu nedenle Zemana Ltd.olarak ürünlerimizin beta versiyonlarını kullanırken oluşabilecek; sistem çökmesi, veri silinmesi gibi problemlere karşı garanti vermiyoruz.
3 comments:

 1. Teşekkürler zemana en kısa zamanda kararlı sürümü çıkartmanızı bekliyoruz inşallah.Birde yeni çıkacak sürümde antiloger modülü mü sadece çalışacak yoksa daha sonra çıkacak sürümler ile diğer modülleri ekleyeceksiniz ?

  ReplyDelete
 2. Merheba Erkan bey size nasıl mesaj göndereceğimi bilmediğimden buraya yazıyorum wildersecurity forumunda şu sitedeki keyloger in zemana ve comodo tarafından es geçildi deniyor buradan bakabilirsiniz : http://16s.us/16k/

  bu da wilder sitesindeki yorumlar bir açıklama yapmak isterseniz :
  http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=292260

  ReplyDelete
 3. Merhaba,

  Programin yasal bir sertifikasi var bu yuzden AntiLogger varsayilan ayarlari ile alarm gostermez, ama ayarlardan exper moda gecerseniz bu program icin alarm alirsiniz.

  Programin kendisi zararsiz ama zararli ellere gecebilecegi icin bu sertifikayi bir dahaki surumde iptal edecegiz ve normal ayarlar ilede alarm gosterecektir.

  Bana, erkan.arnaudov[at]zemana.com adresinden mail atabilirsiniz.

  ReplyDelete