Thursday, January 5, 2012

Social Media App Uninstaller

Zamanla, sosyal medya platformlarımıza eklediğimiz ve farklı farklı izinler verdiğimiz uygulamaların, neredeyse bilgisayarlarımıza kurduğumuz uygulamalar kadar olduklarını biliyor muydunuz? Bugün bulduğum bir site bunların hepsini kaldırabilecek linkleri tek biryerde toplamış. Önceden yüklemiş olduğunuz uygulamalara baktığınızda şaşıracaksınız.

Detaylı bilgi için http://mypermissions.org/ adresine bakabilir ya da aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

İlerde tekrar bu uygulamarı kaldıramanız gerebileceğinden bu blog post’u favorilerinize eklemenizi tavsiye ederim Winking smile
4 comments:

 1. http://mypermissions.org ile aynı

  ReplyDelete
 2. @Erol DİZDAR :
  Bunun gibi önemli şeyleri bazen unutmamk için bile paylaşmam gerektiğini düşünüyorum, zamanında kabul ettiğimiz fakat unuttuğumuz o kadar fazla uygulama var ki...

  ReplyDelete
 3. Emre Bey ben sizin paylaşımınıza birşey söylemedim. Tabi bu tür paylaşımların yapılması gerekir ama en azından eğer bahsi geçen bir yerden aldıysanız atıfta bulunabilirdiniz.

  ReplyDelete
 4. Yok Erol Bey estağfurullah, dar bir zamanda yazılan hızlı bir cevap olduğu için yanlış anladınız sanırım, ekip arkadaşlarımdan biri gönderdi linki, o yüzden referans vermedim, haklısınız, referansı ekliyorum girdiye.

  ReplyDelete