Sunday, February 5, 2012

Zemana, BBC Testlerinde

Merhaba,
Dün sabah, İngiliz televizyonu BBC'de, Zeus, Banker ve SpyEye gibi finansal virüsleri anlatan bir belgesel yayınlandı.

zemana-bbc_2 - Copy

Belgeselde Norton, TrendMicro, McAfee, Eset, Sophos, Panda ve AVG gibi büyük oyuncular sınıfta kalırken, Zemana bu tehditleri engelleyebilen sadece “5” güvenlik firmasının arasında yerini almış.Bu video bizi çok gururlandırdı çünkü Zemana'nın kuruluşundan bu yana üstüne basarak söylediğimiz şeylerin bir kere daha onaylandığını görmüş olduk. Klasik AntiVirüs çözümleri sizi Zeus gibi hergün kimlik (imza) değiştirme yeteneği olan virüslerden koruyamıyor. Zemana ise kimlik yerine davranış analizi ve tespiti yaptığı için bu saldırıların önüne geçebiliyor.

Ne yani antivirüsleri kaldırıp Zemana AntiLogger mı kuralım?
Hayır, kesinlikle, Zemana AntiLogger’ın AntiVirüs yerine geçeceğini söylemiyoruz sadece günümüzde katmanlı korumanın şart olduğunu,  AntiVirüs ve Internet Security yazılımlarınızı, AntiLogger benzeri çözümler ile desteklemeniz gerektiğini vurguluyoruz. Özellikle de internet bankacılığı kullanıcısıysanız!

Bu testten bize gelen bir bayi istek maili üzerine haberdar olduk, hiç değiştirmeden bayi mailini altta veriyorum.
Dear Zemana Ltd.,
W.G. is interested in selling your product(s).
Message from W.G.:
I watched a documentary on Financial Malware earlier today and was shocked to see that the big names like Norton 360 and McAfee did not catch the financial malware that Zemana AntiLogger caught,  Then through research I found that Zemana is #1 in the Top Ten Reviews.  Im one to share computer security information with friends and family and was elated to learn that I could also earn a commission doing it.  Certainly a win win scenario for me.   I hope you will allow me to resell your product as a new affiliate.
To approve/decline the request or to see more information, login to your account, click on the *Affiliates* link and then on the *Pending Requests* link.
Please let us know if you have any questions.
Regards,
Plimus Sales4 comments:

  1. Gamekiller is a valuable device once you master utilizing it effectively. http://gamekiller.download The variety of outcomes will be significantly low this moment.

    ReplyDelete
  2. Utilizing this approach, you will obtain extra cost-free tests on Netflix. https://netflixlogin.io/ There are a number of streaming plans you could select.

    ReplyDelete
  3. Thank you very much for keep this information. important source

    ReplyDelete