Sunday, June 10, 2012

10 Dakikada AntiLogger!

Merhaba,

Yoğun bir dönemin sonunda yeni bir gelişme ile karşınızdayız. Yakın bir zamana kadar AntiLogger bir çok iş ortağımıza yeniden tasarlanarak teslim edilmekteydi, dolayısıyla bizim teknolojimizi farklı bir arabirim ile kullanabiliyordunuz. Bunun bir çok avantajı olduğu gibi iş yükü açısından da çeşitli dezavantajları vardı. İş ortaklarımızdan birinin de talebi üzerine teknolojimizi SDK haline getirme fikrini masaya yatırdık ve 2 ay önce başladığımız tasarım ve yenileme sürecinin sonunda IntelliGuard teknolojisini de dahil ederek AntiLogger SDK’yı oluşturduk.

 

1

 

23

AntiLogger SDK Nedir?

AntiLogger SDK, teknolojimizi kendi uygulamalarınıza kolayca entegre edebileceğiniz bir uygulama geliştirme kitidir. Bu kit sayesinde herhangi bir programla dili ile yazılmış uygulamanıza 10 dakika içerisinde AntiLogger’ın gücünü dahil edebilir, müşterilerinize çok daha etkin bir koruma sağlayabilirsiniz.

Yaklaşık 10 dakika içersinde kendi antilogger’ınızı hazırlamak için yapmanız gereken tek şey kullandığınız dile özel hazırlanmış başlık dosyasını kodunuza dahil etmek ve dökümantasyonda belirtilen talimatları takip etmek.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi C# kullanarak kendi AntiLogger’ınızı hazırlamak için ZALSDKCore adlı sınıfı yaratıp ve tüm işlemleri bu sınıf üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

4

 

Daha detaylı bilgi ve başvuru için lütfen oem@zemana.com adresine mail atınız.
9 comments:

 1. Mükemmel bir gelişme, tüm zemana ekibini kutlarım.

  ReplyDelete
 2. Gerçekten çok iyi elinize sağlık :)

  ReplyDelete
 3. Öncelikle programlarınız için çok teşekkür ederim.
  Burası yeri değil ama;

  1.Hudut Taburunda askerlik yapıyorum. Tabur'daki ve komutanlarımızın kişisel bilgisayarların güvenliği ve temizliği için , programlarınız biçilmiş bir kaftan.
  Sayenizde erken tezkere alacağım gibi. :) I Love Zemana :)

  Ufuk ARSLAN

  Saygılarımla.

  ReplyDelete
 4. Equipment Liker APK is a resource to obtain sorts on your favorable moral tasks. machineliker One of the very best totally free Social apps, you ought to attempt it.

  ReplyDelete
 5. The different email address or variety of smart phones liberologin As soon as you have actually entered your username.

  ReplyDelete
 6. You still need to reserve their dishes using parentpay. ParentPay Login the greatest protection and no card information.

  ReplyDelete
 7. Thank you for taking the time to publish this information very useful! you can check here

  ReplyDelete