Tuesday, July 25, 2017

Kurumsal müşteriler için gelişmiş güvenlik çözümü, Zemana Endpoint Security duyurusu


Güvenlik sektörüne 2009 yılında AntiKeylogger korumasında öncü olarak giriş yaptık ve 2015 yılında dünyanın en hızlı zararlı yazılım temizleme aracı Zemana AntiMalware, mobil güvenlik çözümü ve Android işletim sistemleri için ilk ve tek AntiKeylogger uygulaması Zemana Mobile AntiVirus, savunmasız harici uç noktalar için kapsamlı bir iş güvenliği çözümü Zemana SafeOnline’ı yayınlayarak ürün yelpazemizi genişlettik.

Bugün, kurumlar için uç nokta güvenlik çözümü Zemana Endpoint Security’i duyurmaktan mutluyuz.

İşinizi sağlama alın!

Zemana Endpoint Security, bir Kontrol Merkezi tarafından yönetilen, anti-malware, antivirüs ve anti-ransomware güvenlik özelliklerini içeren, Windows platformu için tasarlanmış gelişmiş bir güvenlik çözümüdür.
Kolay ağ güvenlik yönetimi ve esnek lisanslama modelleri, ürünü iş ortamınız için mükemmel bir güvenlik çözümü haline getirir.

Kurumsal çözümümüzün temel teknolojik özellikleri:
• İş İstasyonları ve Sunucular için Antivirüs
• Gerçek zamanlı koruma
• Sezgisel Tehdit Kontrolü
• Uygulama Engelleme
• Arama Danışmanı
• Anahtar Kelime Filtreleme
• Gelişmiş Raporlama Modülü
• Kötü amaçlı web siteleri ve tarayıcı araç çubuğu engelleme
• Kimlik avına karşı koruma ve dolandırıcılık önleme

İş verimliliğinizi artırın

Ancak bu kadarıyla da kalmıyoruz; her işte üretkenliğin büyük önem taşıdığını biliyoruz ve karmaşık güvenlik platformlarıyla bunu öldürmek istemiyoruz.

Biz, Zemana olarak kalitenin basitlikten geldiğine inanıyoruz.

BT güvenlik çalışanlarınızın çalıştırma, kurulum, kontrol ve devam etmekte olan testler için zaman kaybetmesini önlemek için her şeyi basit tasarladık.

Zemana EndPoint Security'nin gelişmiş tehdit algılama ve iyileştirme yanında işinize yönelik en önemli avantajlarının kolay kurulum ve entegrasyonu, basit ağ güvenlik yönetimi ve her şeyi kontrol etmenizi sağlayan kullanımı kolay bir merkezi yönetim konsolu olduğunu belirtmek isteriz.

Kontrol Merkezi

Kontrol merkezi, politika tabanlı merkezi yönetim, tarama zamanlama sistemi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri zamanlanmış veya anlık şekilde alabileceğiniz raporlama modülüne sahiptir.Zemana Endpoint Security şu andan itibaren kullanılabilir, hiç vakit kaybetmeden web sitemizi ziyaret edip satış ekibimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz. 
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Zemana ile güvende kalın!


3 comments:

  1. Best Shower Curtains Collection from everywhere

    ReplyDelete
  2. Die Vorteile der mSpy app sind, dass es unterstützt nur wenige eindeutige chats, die andere Lösungen nicht haben und es kann auch überwachen iPhone WhatsApp, Skype, LINE, iMessage, ohne die auf dem Telefon installiert.

    ReplyDelete
  3. Zemana EndPoint Security is a simple to-utilize incorporated administration support that gives propelled danger identification and remediation and also the most vital business advantages of simple establishment and joining, basic system security administration, and control everything. Do my Coursework

    ReplyDelete